Aşk Oyunları

0/1

Aşk Oyunları

Kalp Hırsızı Dinozor Kalp Hırsızı Dinozor Aşk oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Kalp Hırsızı Balo Kalp Hırsızı Balo Balodaki tüm erkekleri kendinize aşık edip kul köle olmaya mahkum ediyorsunuz, hedefinizi belirleyip yakıcı aşk ışınlarınızı göndererek bütün erkeklerin kalplerini çalmaya çalışın, bu maceradaki rakiplerinizi yani balodaki diğer kızlarınıda hafife almayın. Mause nizi kullanarak ilerleyin, gördüğünüz erkeklere fare ve sol tıklama kullanarak aşk ışınlarınızı yönlendirip kalpleri sizin aşkınızla dolana kadar ışınlayın, rakiplerinizde aynı erkeğe nişan ala bilirler, bu durumda arka arkaya sol tıklama yaparak rakibinizin ışınlarını alt etmeye çalışın, belirlenen süre içerisinde ne kadar çok erkeği kendinize aşık edebilirsiniz o kadar çok puan alırsınız. Aşk oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Kiss Me Kiss Me Oyunumuz sevgilinizi başkaları görmeden öpebilmektir 3 kalp kutucuğu dolduğunda bölüm atlıyorsunuz ve kişiler yani karakterler değişiyor. Aşk oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Aşk Bebeği Aşk Bebeği Aşk bebeğini ok tuşları ile hareket ettirin. Boşluk tuşu ile ateş etmesini sağlayın. Aşk oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Flört Etme Flört Etme Kız arkadaşın anlamadan elinden geldiği kadar çok başka kızlarla flört et. Aşk oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Gizli Öpücük Gizli Öpücük Vanessa Zack ile öpüşmek istiyor ama hep başkaların gözleri üstünde olmasından çok rahatsız. Bu insanların kafalarına mikrofonunla vurarak uzaklaşmalarına yardımcı ol. Aşk oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Büyük Aşk Büyük Aşk Elinden geldiği kadar çok erkekleri tavlayın, kız arkadaşı olanlarında aklını çel, böyle bir durumda kız ile göze göze geldiğinde faren ile hızlı bir şekilde tıklayın. Aşk oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Aşk Aşk Elinden geldiği kadar çok erkekleri tavla. Belirtilen sayıda erkeklerin tavladığında diğer seviyeye geçersin. Diğer kızlara dikkat edin çünki onlarda erkekleri tavlamaya çalışıyor. Aşk oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Sevgili Ara Sevgili Ara Tüm erkekler (yada kızlar) arasında rüyandaki erkeği yada kızı bul. Ve onu öp ama başkaları bakarken sakın öpme. Aşk oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Sevgilini Öp Sevgilini Öp Jenny buluşacağı kisiyle öpüşmek istiyor, fakat ailesinin görmesini istemiyor. Kimsenin bakmadığı anlarda sevgilini öp. Aşk oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Çapkın Çapkın Güzel kızlara el öpücükleri üfleyin, dikkat edin yanlış kişiyi öpmeyin. Aşk oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Aşkını Bul Aşkını Bul Kalpleri topla ve şeytan, yarasa ve yılanlardan uzak dur. Aşk oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Erkek Tavla Erkek Tavla Sınıfındaki diğer kızlara en büyük erkek tavlayıcısının kim olduğunu göster! Sınıfındaki tüm erkeklerin sana aşık olmalarını sağla. Başka bir kız sana meydan okursa, ona dersini ver. Aşk oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Babana Yakalanma Babana Yakalanma Babanızla televizyon izlerken ev telefonu çalar babanız telefonla konuşurken ona yakalanmadan güzel bayanların olduğu kanalı açın. Güzel kızlara bakarken baban seni görmesin. Yoksa sana çok kızar. Aşk oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Sınıfda Flört Sınıfda Flört Elinden geldiği kadar çok erkekleri hipnoz ederek onları tavlayın. Bir erkek için bazen başka bir kızlarla dövüşeceksin, Mause ile hızlı bir şekilde tıklıyarak dövüşü kazanın. Aşk oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Okulda Flört Okulda Flört Okulda yürüyerek elinden geldiği kadar çok erkekleri kazan. Aşk oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Flört Et Flört Et Elinden geldiği kadar çok erkeklerin aklını çel ve diğer kızlar ile yarış. Aşk oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Kızları Öp Kızları Öp Kalpleri boşalmadan tüm kızları öpmeye çalışın. Aşk oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Motorda Öpücük Motorda Öpücük Yanından geçen diğer araçlara gözükmeden sevgilizle öpüşün. Aşk oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Yağmur Öpücüğü Yağmur Öpücüğü Yağmur altında sevgilisine minik öpücükler atan çapkın adama yardım edin. Aşk oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Araba Öpücüğü Araba Öpücüğü Trafikteki insanlara yakalanmadan çiftimizin üzerine tıkla ve onları öpüştürerek öpücük sutununu doldurmaya çalış. Aşk oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Anaokulu Öpücüğü Anaokulu Öpücüğü Anaokulunun öğretmeni ile sevgilisini çocuklara görünmeden öpüştürmeye çalışacaksın. Aşk oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Otobüs Durağı Çapkını Otobüs Durağı Çapkını Otobüs durağında sevgilinin yanında diğer kızlara laf at ve öpücük at. fakat sevgiline yakalanma, yoksa oyunu kaybedersin. Aşk oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Uludağda Öpüşme Uludağda Öpüşme Yanınızdan geçen insanların sizi öpüşürken görmemesi gerekiyor. ona göre zamanlama yapmanızı gerekiyor. Aşk oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Okul Kampı Okul Kampı PLAY ardından START GAME yazılarına tıklıyorsunuz insanlara görünmeden öpmelisiniz. Aşk oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Gizli Saklı Öpüştür Gizli Saklı Öpüştür Kızla erkeği kimse görmeden gizli öpüştür.Sağ tarafta bulunan kalbi dolduğunda yeni bölüme geçin.Oyunu fare ile oynayın. Aşk oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Sigara ve Öpücüğü Sigara ve Öpücüğü Salonun sonunda sizi harika bir öpücük bekliyor sigara içenlerden uzak durun! Farenizi kullanarak seçtiğiniz kız ya da erkeği salonun sonuna ulaştırıp sevgilisiyle buluşturun ve çok özel bir öpücük kazanın sigara tiryakilerinden uzak durun yoksa puan kaybedersiniz. Aşk oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Sevgililer Denizde Sevgililer Denizde Sevgililer botla denize açıldılar.Kaptana görünmeden öpüştürün.Kaptan bakmadan önce ekrana ünlem işareti çıkacaktır dikkat edin. Aşk oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Asansörde Aşk Asansörde Aşk Sevgilisinden öpücük almak isteyen aşık adama yardım edeceksiniz oyunda öpücük metre 100e gelince bir sonraki bölüme geçebilirsiniz eğer yakalanırsanız o bölümü tekrar oynayabilir ya da skip level diyerek yeni bir bölüme geçebilirsiniz. Aşk oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Aşık Örümcek Adam Aşık Örümcek Adam Oyunumuzda örümcek adam ve sevgilisi öpüşmek istiyor fakat kötü adamlar onları bir türlü rahat bırakmıyor.Onlar görmeden mause ile aşıkları öpüştüreceksiniz. Aşk oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Aşk Enerjisi Aşk Enerjisi Aşık adamla içinde kız resimleri olan kalpleri birer birer alarak ilerliyoruz. Oyunun kontrollerini klavyenizin ok tuşlarıyla sağlayabilirsiniz. Aşk oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Hamamda Öpüşme Hamamda Öpüşme Hamamda veya spor salonunda sevgilinizle öpüşebilirsiniz. Ancak etrafınızdaki insanların sizi görmemesi lazım. Aşk oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Metroda Aşk Metroda Aşk Metroda işten çıkmış halka aşk meleği aşk saçıyor. Sizde ona yardım edeceksiniz. Aşk oklarını isabetli bir şekilde insanlara atıp onları aşık edebilirsiniz. Aşk oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Taksi Öpücüğü Taksi Öpücüğü Takside sevgilinizle öpüşüyorsunuz. Ancak taksicinin sizi görmemesi gerekiyor. Dikiz aynasından sizi dikizlemeden öpüşmeyi kesmelisiniz. Aşk oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Sınıftaki Aşık Sevgililer Sınıftaki Aşık Sevgililer Oyunumuzda öğretmen ders anlatıyor. Öğretmene görünmeden sevgilileri öpüştürmeye çalışacaksınız. Oyunu mause ile oynayacaksınız. Öğretmene yakalandığınız zaman oyun biter. Ve kızı sınıftan atar. Çok dikkatli olmalısınız. Aşk oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Sevgiline Ulaş Sevgiline Ulaş Bisiklet ile sevgilisinin yanına gidecek olan çocuğu YÖN TUŞLARI ile yönlendireceksiniz. Sevgilinin yanına giderken mutlaka çiçekçiden bir bir demet çiçek almalısın. Sevgilinin yanına giderken zorlu yollarda ilerlemek biraz sıkıntı olabilir. Diğer bisikletli çocuklara çarparsan yada duvara vurursanız oyun başa döner ve sevgilinize ulaşamazsınız. Aşk oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

0/1