Köpek Araba Yarışı

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Köpek Araba Yarışı Oyunu Oyna

Köpek Araba Yarışı ; Oyunda mavi ve kırmızı yıldızları toplayın ve yarışı bitirin. Ok= Fren, "Boşluk"= Atlama. "C Aşağı"= ateş anahtar hızlandırmak Sağ - Sol tuşları ile yön verin. Araba oyunları Ciftlik-oyunlari.net ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Köpek Araba Yarışı Oyunu 558 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi -1 Araba Oyunları

Köpek Araba Yarışı Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Zırhlı Arabayı Koru Zırhlı Arabayı Koru Süper koruma oyununda en önde ilerleyen ve sizin korumanız altında olan zırhlı arabayı korumalısınız. Bunun için size verilen silahı kullanarak başlamalısınız. Adam vurdukça puan kazanacak kazandıkça yeni silahlar alıp kendinizi geliştirme fırsatı bulacaksınız. Savaş oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Zıplayan arabalar Zıplayan arabalar Yarışmacımızı kimseler durduramıyor. Ok yönleriyle ilerleyin. Space Bar ile güç kazanın. Araba oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Yüklü Araba Yüklü Araba Arabaya yük doldurmak bu sefer çok zor. Kadının verdiği bavul top gibi eşyaları arabanın üstüne dengeli bir şekilde yerleştirerek arabanın hareket etmesini sağlamalısınız. Araba oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Yol Yarışı Yol Yarışı Oyun yüklenince sırasıyla Play,Skip intro,start mission deyiniz. Oyun yön tuşları ve Q,S tuşları ile oynanıyor. Araba oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Yıldız Arabası Yıldız Arabası START yazan butona tıklıyorsunuz. Ardından yön tuşlarını kontrol ediyorsunuz. Arabayı sol veya sağ yapmak için sol-sağ yön tuşları yukarı aşağı yapmak için yukarı-aşağı yön tuşlarını kullanmalısınız. Oyunu oynarken tekrar başlaması için "R" tuşuna oyundan çıkmak için ise Q tuşuna tıklayabilirsiniz. İncelemeler bittikten sonra Race Now yazan yere tıklayarak araba yola çıkmaya hazırdır. Oyundaki altınları toplayarak puanınızı yükseltip yüksek rampalardan hızlıca geçiniz ki yüksekteki altınlarıda toplayabileseniz. Araba oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Yılbaşı Kar Arabası 2 Yılbaşı Kar Arabası 2 Taş Devri Kar arabasıyla tehlikeli engelleri kaza yapmadan geçmeli ve yiyecekleri toplayarak puan toplamalısınız. Araba oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Yılbaşı Kar Arabası Yılbaşı Kar Arabası Taş Devri Kar arabasıyla tehlikeli engelleri kaza yapmadan geçmeli ve yiyecekleri toplayarak puan toplamalısınız. Araba oyunları Ciftlik-oyunlari.net ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Yiyecek Kapma Yarışı Yiyecek Kapma Yarışı yukarıdan gelen meyveleri zıplayarak yemege çalışın arkadaşlarınız sizden önce yakalamaya çalışacak dikkat ediniz. Çocuk oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Yetenek Yarışı Yetenek Yarışı Arabanız ile birlikte yarış yaparak ne kadar yetenekli olduğunuzu kanıtlamanız gerekmektedir. Oyuna başladıktan sonra oyun içerisinde klavyenizin yön tuşlarını kullanarak yetenek yarışı arabasının kontrolünü sağlayabilir ve oyun içerisinde ilerleyebilirsiniz. Oyun içerisinde ilerlerken karşınıza bir çok engel çıkmaktadır ve bu engellere çarptığınızdan dolayı hızınız azaldığından dolayı engellere çarpmamalısınız. Ayrıca oyun içerisinde hiç biryere çarpmadan hızlanarak giderseniz bir sonraki bölümlere geçebilirsiniz. Araba oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.