Hızlı ve öfkeli 2

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Hızlı ve öfkeli 2 Oyunu Oyna

Hızlı ve öfkeli 2 ; PLAY daha sonra kendinize bir araba seçip yarışı başlatıyorsunuz. Yarış yapılan yer yarış pisti değil şehrin içindedir. Sizden başka arabalarda olacaktır. Rakibinizi durdurmak için ona çarpıp diğer arabalara takılı kalmasını sağlayabilirsiniz. Arabamızı yönlendirmek için klavyedeki yön tuşlarını kullanabilirsiniz. ilk bölümde birinci olursanız yeni bölüme geçmek için NEXT yazan yere tıklıyorsunuz. İlk bölümü kazandığınız içinde arabanıza yeni bir parça alabilirsiniz. Araba oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Hızlı ve öfkeli 2 Oyunu 343 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi 0 Araba Oyunları

Hızlı ve öfkeli 2 Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Zirve Kayak Zirve Kayak Dağın zirvesinde kayak yapan iki kardeşe katılmak ister misin? Oyuna başlamadan önce seçeceğin karakterle dağın zirvesinden aşağıya doğru kayabilirsin. Bu sırada yoluna çıkan engellere dikkat etmelisin.Yön tuşu ile oynayın. Spor oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Yük Taşıyıcı 2 Yük Taşıyıcı 2 Oyun yüklendikten sonra oyuna başlayabilmek için ekranda görmüş olduğunuz START GAME düğmesine basarak oyuna başlayabilirsiniz. Oyuna başladıktan sonra oyunu klavyenizin yön tuşlarını kullanarak oynayabilirsiniz. Oyuna başladığınız zaman kamyonunuzun kasasına yük dolmaktadır ve bu yükleri oyunun sonuna doğru düşürmeden götürmeniz gerekmektedir. Eğer yükleri sorunsuz bir şekilde götürebilirseniz diğer bölümlerde yük taşıma hakkını kazanıyorsunuz. Araba oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Yönet Ve Fethet 2 Yönet Ve Fethet 2 PLAY yazan yere tıklayınız. Oyun tek veya iki kişilik oynanabilir. Tek oynayacaksanız singleplayer butonuna tıklamalısınız. Yeni bölüm oynamak için start new campaign'e tıklayıp kendi takımınız seçiniz. Oyun başladığında fetih edeceğiniz kaleden askerler üzerinize doğru gelmekte olacaktır.Bize gösterilen ok işaretini düşmanlarımızın geliş yönüne doğru klavyedeki yön tuşlarıyla sol üst köşedeki askerlerimizden istediğimizi seçerek boşluk(speace) tuşuna basarsak askerimiz yaratılmış olur ve karşı atağa geçer.Askerleri seçerken hangi silahı kullandığına dikkat ediniz.Okçulara uzaktaki adamları,yakın düşmanlarada kılınç kullanan askerleri verirseniz oyunu kazanmanız kolaylaşıcaktır. Savaş oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Yılbaşı Kar Arabası 2 Yılbaşı Kar Arabası 2 Taş Devri Kar arabasıyla tehlikeli engelleri kaza yapmadan geçmeli ve yiyecekleri toplayarak puan toplamalısınız. Araba oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Yemek Savaşı 2 Yemek Savaşı 2 Takımınızı kurun daha sonra aldığınız yemekleri rakiplerinize fırlatın. Oyunda kimler mi var derseniz Sam, Jerry, Barny, Ayı Yogi gibi sevimli kahramanlarımız vardır. Oyuna girmek için PLAY butonuna basınız. Sonra OK işaretlerine mause ile tıklayıp takımınızı oluşturup Fight butonuna basınız. Oyunda yemeklerin üzerine koşuyorsunuz ve yemeğe dokunduğunuzda elinize geçiyor. Daha sonra onu rakibinize fırlatmak için Space(boşluk) butonuna basınız. Takım arkadaşınızla yer değişmek için B tuşuna basınız. Yemek oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Yarış Arabaları 2 Yarış Arabaları 2 START butonuna basın. ilk açık olan bölüme tıklayıp oyuna başlayabilirsiniz. Oyunda aracınızı klavyenizdeki YÖN tuşları ile kontrol edip, Space(boşluk) ile zıplayabiliyorsuz ve Z tuşu ile az da olsa uçabiliyorsunuz. Oyundaki Bonus kelimesini tamamlayacak harfleri toplayıp, yüksek puanlar kazanınız. Yıldızlarıda toplayıp yollarda kaza yapmadan Finishe doğru ilerleyiniz. Araba oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Yaramazlar Alışverişte Yaramazlar Alışverişte Alışveriş merkezinde yaramazlıklarına devam ediyorlar oyunda alışveriş merkezinde bulunan çeşitli departmanlarda yaramazlıklar yapmak için belirli nesnelere belirli sırayla tıklamalı ve bazı nesneleri kullanabilmek için toplamalısınız oyun biraz zeka biraz da şans üzerine kurulmuş ve bulmacayı çözmek biraz zor olabilir. Komik oyunlar Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Yağmur Yağdır 2012 Yağmur Yağdır 2012 Yağmur Yağdır 2012 Oyununda, bitkilerinden büyümesi için yağmur yağdırın ve büyüsünler. OYUN NASIL OYNANIR ? oyun MOUSE ile oynanır. Beceri oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Witch Saga 2 Witch Saga 2 Amacınız renkli balonları patlatmak ve en yüksek puana ulaşmaktır. Mouse ile oynanır. Caillou oyunları iyi eğlenceler diler.