Ambulans Şöförü

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Ambulans Şöförü Oyunu Oyna

Ambulans Şöförü ; Oyununda, ne kadar hızlı bir şöför olduğunuzu göstereceksiniz. Yoldaki çukurlara, araçlara ve işaretlere çarpmamaya dikkat edin. Bonusları, yakıtı, hemşireleri ve esas olarak hastaları toplamanız gerekiyor. Ok tuşlarıyla oynayacaksınız. Araba oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Ambulans Şöförü Oyunu 493 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi 0 Araba Oyunları

Ambulans Şöförü Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Tır Şoförü Tır Şoförü Scania marka tırınız ile şehirler arası yoldasınız, lastik, benzin bakım gibi birçok bonusu toplayarak ierleyin, hız limitlerini aşmamaya diğer araçlara çarpmamaya çalışın. Araba oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Taksi Şöförü 2 Taksi Şöförü 2 Oyunumuzda, yoldaki müşterileri (Yeşil halka ile gösterilenler) A tuşuna basarak yolcu olarak alın ve gitmek istedikleri yere bırakın. Gitmeniz gereken yönü yukarıda ok işaretiyle göreceksiniz. Mümkün olduğu kadar az insana çarpmanız ve en kısa sürede müşterinizi yerine ulaştırmanız gerekiyor. Ok tuşlarıyla hareket ediyorsunuz. Araba oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Taksi Şöförü Taksi Şöförü Oyunumuzda, yoldaki müşterileri (Yeşil halka ile gösterilenler) A tuşuna basarak yolcu olarak alın ve gitmek istedikleri yere bırakın. Gitmeniz gereken yönü yukarıda ok işaretiyle göreceksiniz. Mümkün olduğu kadar az insana çarpmanız ve en kısa sürede müşterinizi yerine ulaştırmanız gerekiyor. Ok tuşlarıyla hareket ediyorsunuz. Araba oyunları Ciftlik-oyunlari.net ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Minibüs Şoförü Minibüs Şoförü Oyuna başlamak için Play Game yazan yere tıklıyorsunuz. Oyun talimatlarını görmek için sol ve sağ ok işaretlerine tıklayabilirsiniz ya da hemen oyuna başlamak için tekrar New Game yazan yere tıklayınız.Oyuna başladığınızda yollarda bavul taşıyan hızlı bir minibüssünüz. Minibüsü kontrol etmek için klavyenizdeki yön tuşlarını kullanmanız yeterlidir. Oyunda filleri,kobra yılanlarına,arabalara çarpamadan ilerleyiniz ve karşınıza çıkan parlak bonusu alıp kıta atlayabilirsiniz. Araba oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Kırmızı Ambulans 2 Kırmızı Ambulans 2 Şöförlerin içinde en zor görev bana kalırsa ambulans şoförlüğü çünkü hastaların hayatını belkide saniyelerle kurtarıcak olan şofördür. Bu oyunda ambulans şoförü sizsiniz ve hastalara en hızlı şekilde ulaşmaya çalışmalısınız. Araba oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Kırmızı Ambulans Kırmızı Ambulans Şöförlerin içinde en zor görev bana kalırsa ambulans şoförlüğü çünkü hastaların hayatını belkide saniyelerle kurtarıcak olan şofördür. Bu oyunda ambulans şoförü sizsiniz ve hastalara en hızlı şekilde ulaşmaya çalışmalısınız. Araba oyunları Ciftlik-oyunlari.net ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Gangster Şöförü Gangster Şöförü Gangster Şöförü olmak hiç kolay değil. Hem çok hızlı, hem çok dikkatli hem de çok becerikli olmalısınız. Park etme ve sürüş yeteneklerinizi gösterme zamanı. Araba oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Ambulans Şöförü Ambulans Şöförü Oyununda, ne kadar hızlı bir şöför olduğunuzu göstereceksiniz. Yoldaki çukurlara, araçlara ve işaretlere çarpmamaya dikkat edin. Bonusları, yakıtı, hemşireleri ve esas olarak hastaları toplamanız gerekiyor. Ok tuşlarıyla oynayacaksınız. Araba oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Ambulans ile Hasta Topla Ambulans ile Hasta Topla Yoldaki hastaları ve ilkyardım malzemelerini toplamak. Oyunu yön tuşları ve boşluk tuşu ile oynayacaksınız. Araba oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.