Kurbağa Ameliyatı

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Kurbağa Ameliyatı Oyunu Oyna

Kurbağa Ameliyatı ; Oyun'da Biyoloji derslerinden hatırlayacağınız kurbağa ameliyatı şimdi bilgisayar ekranında hemde interaktif bir program ile bizzat kendiniz ameliyata katılıyorsunuz. Ameliyat oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Kurbağa Ameliyatı Oyunu 724 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi 2 Ameliyat Oyunları

Kurbağa Ameliyatı Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Sanal Kalp Ameliyatı Sanal Kalp Ameliyatı En güzel ve yeni ameliyat oyunları OynaOyun.Net adresinde bulabilirsiniz. Sanal Kalp Ameliyatı Bu sanal kalp ameliyatı daha çok İNGİLİZCE bilen arkadaşlarımızın oynayabileceği ve diğer sanal ameliyattan biraz daha gelişmiş bir oyun. Oyun yüklendikten sonra ENTER a basarak oyuna başlayabilirsiniz. Ameliyat oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Robot Ameliyatı Robot Ameliyatı Hurda Robot dave in parçaları iflas etmek üzere sürekli arıza çıkarıyor. Dave tamamen bozulmadan çalışmayan parçalarını onarmaya çaılışın, ekranda gösterilen uyarıları takip edip robotun ameliyatını yapın. Ünlü yıldız Eddy Murphy nin konu mankenliği yaptığı oyunu severek oynayacağınızı düşünüyoruz. Ameliyat oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Oyuncak Ameliyatı Oyuncak Ameliyatı Hastanın vücudunda bulunan yabancı maddeleri temizlemeye çalışıyorsunuz. Sağ altta hangi operasyonu yapmanız gerektiği belirtiliyorsa onu cımbızı çok hızlı ve dikkatl bir biçimde kullanarak gerçekleştirmeye çalışıyorsunuz. Oksijen pompasını kullanarak hastaya daha fazla oksijen verebilirsiniz. Ameliyat oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Minik Kurbağa Minik Kurbağa Oyun içerisinde bulunan sinekleri yiyerek oyunda puan toplamanız gerekmektedir. Oyuna başladıktan sonra oyun içerisinde sürekli olarak sinekler sizin yakınınıza doğru gelmektedir ve sizde oyun içerisinde yakınınıza gelen sineklere dilinizi uzatarak onları yemeniz gerekmektedir. Oyun içerisinde size yaklaşan sineklere farenizin yardımı ile kurbağayı döndürdükten sonra farenizin sol tuşuna tıklayarak dil uzunluğunu ve atış hızını belirledikten sonra sineklerin üzerine fırlatarak onları yemeniz gerkemektedir. Ayrıca oyun içerisinde yemmiş olduğunuz her sinek için 50 puan kazanmaktasınız. Beceri oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Mide Ameliyatı Mide Ameliyatı Oyun'da amacımız seçtiğimiz karakterin mide ameliyatı'nı yapmak. Bunun içinde oyun açıldığında choose character yazısına tıklayın ardından karakterlerden birini seçin ve play tuşuna basın. Sol alt taraftan hastanın midesine girmek istediğiniz aleti seçiyorsunuz ardından tepsiye gelen aleti sol tuşla tutup mideye denk gelmiyecek şekilde boşluklardan geçiriyorsunuz. Dikkatli olun mide duvarlarını zedeliyyecek hareketlerde bulunmayın. Midedeki parçaları labirent duvarları yüzünden geçiremiyorsanız başka bir alet almak için mideye zarar vermeden geriye dığru gidin. Bu mide ameliyatı oyununu mouse ile oynamaktasınız. Ameliyat oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Kurbağa Prens Kurbağa Prens Büyücü prens'e büyü yapar ve kurbağa'ya çevirir prenses ise bulupların üzerinde ilerlerken aşağıdaki kurbağaların ustune gelip mause ile seri şekillde tıklarsa tekrar eski haline döer. ama dikkat edin prensesi zorlu bir yol bekliyor. Çizgi film oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Kurbağa Ameliyatı Kurbağa Ameliyatı Oyun'da Biyoloji derslerinden hatırlayacağınız kurbağa ameliyatı şimdi bilgisayar ekranında hemde interaktif bir program ile bizzat kendiniz ameliyata katılıyorsunuz. Ameliyat oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Küçük Kurbağa Küçük Kurbağa Minik kurbağa çevresindeki güzel çiçekleri korumak ister. Kurbağayı kontrol ederek sinekleri çiçeklerden uzak tutunuz. Çocuk oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Kol Ameliyatı Kol Ameliyatı Kolundan bir ateşli silah mermisiyle yaralanmış hastamıza ameliyat yapıyoruz. detaylı hazırlanmıiş bir cerrahi oyunu, mermiyi çıkarıp yarayı dikmeli ve iyileşmesini sağlamalısınız, tabi bu işlemi zamana karşı gerçekleştiriyorsunuz yoksa hastanız fazla kan kaybından ölebilir dikkatli olun. Ameliyat oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.