Diş Doktoru

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Diş Doktoru Oyunu Oyna

Diş Doktoru ; Oyunda hastalarınızın ağız sağlığı için tartar ve diğer taşları temizlemeye çalışıyorsunuz. Ameliyat oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Diş Doktoru Oyunu 2482 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi -1 Ameliyat Oyunları

Diş Doktoru Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Sağlıklı Dişler Sağlıklı Dişler Oyun'da diş doktorumuz sonic simon ile hastalarımız , sağlılıklı dişlere kavuşuyor. Mause ile dişleri iyice beyazlatın. Eğitici oyunlar Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Puppyred  Diş Sağlığı Puppyred Diş Sağlığı Oyunumuzda bu çocuk çok şeker yemiş ve dişleri çürümüş. Siz bu çocuğun ağzında gezen kötü tartarları temizlemeye çalışacaksınız. Mause ile hareket ederken savunmanızıda mause ile yapacaksınız. Kötü tartarlar üzerinize doğru gelip sizi öldürmeye çalışacaklar. Siz onlardan kaçıp onu öldürmelisiniz.. İlerleyen zamanda uçan nesneler geLecek sakın onları almayan onlarda bir tuzak. Çizgi film oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Kurtlar Vadisi Filistin Kurtlar Vadisi Filistin Oyun'da Polat Alemdar Filistinde ajanlara karşı. amacın onları öldürerek yok etmek fareniz ile ateş edin a,s,d,w tuşları ile hareket edin ve 1,2,3 tuşları ile silah seç geçemediğiniz yerleri silahınız ile patlatın ajanlara dikkat edin. Savaş oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Hadis Kelebekleri Hadis Kelebekleri Gökyüzünde uçuşan kelebeklerin üzerinde yazan kelimelerdem bazıları, Peygamberimizin bir hadisini oluşturan kelimelerdir. Bu kelimelerin yazılı olduğu kelebeklerin üzerine tıklayıp hadisi bul. Doğru kelebeği tıkladığında kelebeğin etrafında yeşil bir halka oluşacak, eğer yanlış kelebeği seçersen bir hakkın eksilecek. Unutmayın sadece 3 hakkın var. Dini oyunlar Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Goril Dişcide Goril Dişcide Gorilimizin çürük dişleri için yardım edin o size çürük olanları gösterecek sonra siz bir doktor gibi unutmadan ve diğer dişleri acıtmadan doğru yani çürük olanları çekiyoruz. Ameliyat oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Disney Toon Town Shoot Disney Toon Town Shoot Oyununa giriş yapmak için pembeli karektere tıklayacaksınız. Bölüm içerisinde 4 hakkınız olacak. Amacımız karşıdan gelen robot adamları yanınıza gelmeden etkisiz hale getirmek. Aşağıdaki sembolleri kullanarak robotların üzerine doğru atacaksınız. Oyunu MOUSE ile oynayacaksınız. Robotların hepsini yok ettiğinizde diğer bölüme geçebileceksiniz. Beceri oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Disney Süper Yarış Disney Süper Yarış Mause'yi arabanın üstüne tutup, arabanın hızlanmasını sağlayabilirsin. Mause tıklaması ile yarıştaki yıldırımları toplamayı unutmayın. Araba oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Disney Rollercoaster Disney Rollercoaster Rollercoaster vagonunun üstünde mause'yi tutmanız gerekiyor. Araba oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Disney Okulu Disney Okulu Disney in bu oyununda Miki Fare ve arkadaşları ile okulda hem eğleniyoruz, hemde zekamızı geliştiriyoruz.Oyunumuz, matematik oyunu,yapboz oyunu ve nesne eşleme oyunlarını kapsıyor. Oyunda fareyi kullanıyoruz. Eğitici oyunlar Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.