Bağırsak Ameliyatı

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Bağırsak Ameliyatı Oyunu Oyna

Bağırsak Ameliyatı ; Bağırsaktaki cismi zarar vermeden çıkarmaya çalışıyoruz. Kenarlara ve içerdeki sıvılara dokunmamalıyız. Ameliyat oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Bağırsak Ameliyatı Oyunu 441 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi 0 Ameliyat Oyunları

Bağırsak Ameliyatı Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Sanal Kalp Ameliyatı Sanal Kalp Ameliyatı En güzel ve yeni ameliyat oyunları OynaOyun.Net adresinde bulabilirsiniz. Sanal Kalp Ameliyatı Bu sanal kalp ameliyatı daha çok İNGİLİZCE bilen arkadaşlarımızın oynayabileceği ve diğer sanal ameliyattan biraz daha gelişmiş bir oyun. Oyun yüklendikten sonra ENTER a basarak oyuna başlayabilirsiniz. Ameliyat oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Robot Ameliyatı Robot Ameliyatı Hurda Robot dave in parçaları iflas etmek üzere sürekli arıza çıkarıyor. Dave tamamen bozulmadan çalışmayan parçalarını onarmaya çaılışın, ekranda gösterilen uyarıları takip edip robotun ameliyatını yapın. Ünlü yıldız Eddy Murphy nin konu mankenliği yaptığı oyunu severek oynayacağınızı düşünüyoruz. Ameliyat oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Oyuncak Ameliyatı Oyuncak Ameliyatı Hastanın vücudunda bulunan yabancı maddeleri temizlemeye çalışıyorsunuz. Sağ altta hangi operasyonu yapmanız gerektiği belirtiliyorsa onu cımbızı çok hızlı ve dikkatl bir biçimde kullanarak gerçekleştirmeye çalışıyorsunuz. Oksijen pompasını kullanarak hastaya daha fazla oksijen verebilirsiniz. Ameliyat oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Mide Ameliyatı Mide Ameliyatı Oyun'da amacımız seçtiğimiz karakterin mide ameliyatı'nı yapmak. Bunun içinde oyun açıldığında choose character yazısına tıklayın ardından karakterlerden birini seçin ve play tuşuna basın. Sol alt taraftan hastanın midesine girmek istediğiniz aleti seçiyorsunuz ardından tepsiye gelen aleti sol tuşla tutup mideye denk gelmiyecek şekilde boşluklardan geçiriyorsunuz. Dikkatli olun mide duvarlarını zedeliyyecek hareketlerde bulunmayın. Midedeki parçaları labirent duvarları yüzünden geçiremiyorsanız başka bir alet almak için mideye zarar vermeden geriye dığru gidin. Bu mide ameliyatı oyununu mouse ile oynamaktasınız. Ameliyat oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Kurbağa Ameliyatı Kurbağa Ameliyatı Oyun'da Biyoloji derslerinden hatırlayacağınız kurbağa ameliyatı şimdi bilgisayar ekranında hemde interaktif bir program ile bizzat kendiniz ameliyata katılıyorsunuz. Ameliyat oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Kol Ameliyatı Kol Ameliyatı Kolundan bir ateşli silah mermisiyle yaralanmış hastamıza ameliyat yapıyoruz. detaylı hazırlanmıiş bir cerrahi oyunu, mermiyi çıkarıp yarayı dikmeli ve iyileşmesini sağlamalısınız, tabi bu işlemi zamana karşı gerçekleştiriyorsunuz yoksa hastanız fazla kan kaybından ölebilir dikkatli olun. Ameliyat oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Kalp Pili Ameliyatı Kalp Pili Ameliyatı Ameliyat ekibine ameliyat boyunca ekrandaki yönergeleri izleyerek yardımcı olacaksınız. Ameliyat oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Kalp Ameliyatı Kalp Ameliyatı Bu sanal kalp amelitı daha çok İNGİLİZCE bilen arkadaşlarımızın oynayabileceği ve diğer sanal ameliyattan biraz daha gelişmiş bir oyun. Oyun yüklendikten sonra ENTER a basarak oyuna başlayabilirsiniz. Ameliyat oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Göğüs Ameliyatı Göğüs Ameliyatı En güzel ve yeni ameliyat oyunları ile yine karşınızdayız. Doktorluk mesleği hem çok kutsal hemde insan hayatı için hayatımızda çok önemli yer almaktadır. Bu oyunumuzda sizlerin el becerinizi geliştirmek için hazırlanmıştır. Ameliyat oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.