Akıl Hastanesi

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Akıl Hastanesi Oyunu Oyna

Akıl Hastanesi ; Akıl hastanesinden kurtulmak burada çok zor oyunda üç karakteri yönlendirebilirsiniz. Herbiri farklı görevler yapabilir ve herbiri diğer ikisinin kaçmasına yardım edebilir. Yani hep birlikte hareket etmek zorundalar. Oyunda MOUSE kullanacaksınız ayrıca altta bulunan toolbarda yakınlaştırma ve uzaklaştırma seçeneklerini de kullanmalısınız. Ameliyat oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Akıl Hastanesi Oyunu 656 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi -2 Ameliyat Oyunları

Akıl Hastanesi Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Tatli Rüyalar Çakıl Tatli Rüyalar Çakıl Çizgi film oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Akıllı Kuzucuklar Akıllı Kuzucuklar Kuzucuklara yol yaparak atlatmaya çalışın.Kuzuları düşürmemeye çalışın. Beceri oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Akıllı Balık Akıllı Balık NEW GAME ile başlıyorsunuz misineli solucanlara dikkat edin misinesiz olanları yemeye çalışın diğer balıklara ve yengeclere yem olmayın. Komik oyunlar Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Akıl Hastanesi Akıl Hastanesi Akıl hastanesinden kurtulmak burada çok zor oyunda üç karakteri yönlendirebilirsiniz. Herbiri farklı görevler yapabilir ve herbiri diğer ikisinin kaçmasına yardım edebilir. Yani hep birlikte hareket etmek zorundalar. Oyunda MOUSE kullanacaksınız ayrıca altta bulunan toolbarda yakınlaştırma ve uzaklaştırma seçeneklerini de kullanmalısınız. Ameliyat oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.